Piłkarski raport tygodnia. Szopen zwycięski w derbach gminy. Juniorzy Lwówianki na remis

W niedzielę na stadionie w Lwówku o godzinie 14 rozpoczął się mecz derbowy pomiędzy Lwówianką Lwówek a Szopenem Sanniki. Mecz był rozgrywany w ramach Płockiej B-klasy. Ostatni mecz derbowy zakończył się zwycięstwem Lwówianki 2:0 w poprzedniej rundzie wiosennej, było to 21 maja 2017 roku.
Gospodarze przystąpili do meczu w składzie:
Wendland Marcin, Olejniczak Krystian, Zarębski Adrian, Nowogórski Łukasz, Grochowski Łukasz, Zielak Łukasz, Pasturak Przemysław, Jaśpiński Patryk, Ziółkowski Łukasz, Pęczyński Damian, Ciechoński Przemysław
Goście przyjechali w składzie:
Kempka Mateusz – Wiśniewski Łukasz, Gorzelewski Mateusz, Stradza Witold, Roguski Mateusz – Cieślak Mateusz (85′ Jankowski Adam), Kotowicz Adam, Sapiński Dominik, Porębski Marcin – Kaczmarczyk Piotr, Porębski Mateusz

Jak to zawsze w derbach bywa, mecz był pełen walki i emocji. Spotkanie do pierwszej połowy było wyrównane i piłkarze z chodzili do szatni z wynikiem 1:1. W drugiej połowie to Szopen przeważał i zdobył 4 bramki, gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jedną. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.
Strzelcy dla Lwówianki: Ziółkowski Łukasz(rz.karny), Nowogórski Łukasz (rz. karny)
Strzelcy dla Szopena: Porębski Mateusz, Wiśniewski Łukasz, Cieślak Mateusz, Kaczmarczyk Piotr, Sapiński Dominik

Juniorzy Lwówianki Lwówek w ramach swoich rozgrywek do lat 17 zremisowali z liderem tabeli Pegazem Drobin 2:2. Po tym meczu juniorzy z Lwówka zajmują drugą pozycję w tabeli z 5 punktami na koncie. Bramki dla Lwówka zdobyli: Lis Piotr i Płochocki Filip.

Zdjęcia z meczu Lwówianka Lwówek – Szopen Sanniki pochodzą z profilu facebook Lwówianki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!