AktualnościKalendariumKultura

Mazopiknik w Sannikach 16.09.2023

Zapraszamy na Wielkie Świętowanie – 25 Lat Samorządu Województwa Mazowieckiego!

Wszystkich miłośników dobrej zabawy i wspólnego spędzania czasu z rodziną serdecznie zachęcamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Już w najbliższą sobotę, 16 września 2023 roku, zapraszamy Was na Mazopiknik, który odbędzie się na malowniczym terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. F. Chopina, przy ul. Warszawskiej 142 w miejscowości Sanniki. Wstęp jest zupełnie bezpłatny!

To będzie dzień pełen niezapomnianych atrakcji, muzyki i rozrywki. Nie możecie przegapić finału pikniku, który rozpocznie się o godzinie 18.00, kiedy to w ramach naszego partnerstwa artystycznego z Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, wystąpi Artur Gotz wraz z zespołem. O godzinie 19.00 czeka Was występ gwiazdy wieczoru kabaretu Pod Wyrwigroszem. To niepowtarzalna okazja, by spędzić czas w towarzystwie utalentowanych artystów.

Program pikniku jest pełen różnorodnych atrakcji, które dostarczą rozrywki zarówno najmłodszym, jak i dorosłym uczestnikom. Od godziny 11.00 do 18.00 będzie trwać część piknikowa, podczas której będziecie mogli wziąć udział w warsztatach ekologicznych i zero waste, zwiedzić strefę Funduszy Europejskich na Mazowszu, oraz odwiedzić jarmark wyrobów ludowych i regionalnych przysmaków. Nie zabraknie również pokazów magicznych, nauki tańca oraz licznych gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Dla miłośników zdrowego stylu życia przewidziane zostały konsultacje dietetyczne, pomiary ciśnienia tętniczego krwi, EKG, oznaczenia poziomu cukru i cholesterolu, a także wiele innych badań. Warto także skorzystać z okazji, by dowiedzieć się więcej na temat terapii zajęciowej oraz udzielić pierwszej pomocy.

Oczywiście, nie zabraknie także lokalnych przysmaków, propozycji atrakcji turystycznych i innych niespodzianek. Dla najmłodszych uczestników przygotowano malowanie buziek oraz plecenie warkoczyków.

Zapraszamy Was do spędzenia tego wyjątkowego dnia z całą rodziną. Doskonała zabawa i mnóstwo pozytywnych wrażeń – gwarantowane!

Dowiedz się więcej o Mazopikniku w miejscowości Sanniki

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi MAZOpikniku, śledźcie wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1762318824230015. Tam znajdziecie wszelkie aktualności i szczegóły dotyczące naszego niezwykłego pikniku.

Do zobaczenia na Mazopikniku!

mazopiknik sanniki
Zaproszenie na Mazopiknik w Sannikach

Dodaj komentarz