KalendariumAtrakcje turystyczne

Ostatnia uroczysta prosta tego sezonu motocyklowego!

Zakochani w wietrze we włosach i dźwięku potężnych maszyn, zbliża się wyjątkowe wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Już niebawem, 23 września 2023 roku, Pacyna stanie się motocyklową stolicą Polski, a wszystko to dzięki spotkaniu motocyklistów z okazji zakończenia sezonu motocyklowego 2023.

To będzie dzień pełen emocji, wrażeń i niezapomnianych chwil. Rozpocznie się od wyjątkowej mszy świętej w klimatycznym kościele św. Wawrzyńca w Pacynie. To moment refleksji i modlitwy, podczas którego wspólnie pożegnamy miniony sezon motocyklowy i podziękujemy za bezpieczne przejazdy.

Następnie ruszymy w niezapomnianą paradę motocykli do Europejskiego Centrum Artystycznego w Sannikach, gdzie odbędzie się oficjalne, uroczyste zakończenie sezonu. To nie tylko okazja do świętowania naszej pasji, ale także do integrowania się z motocyklową społecznością. Będzie można poznać innych zapaleńców, podzielić się motocyklowymi historiami i wymienić się doświadczeniami.

W programie czeka na nas wiele atrakcji. Muzyka na żywo stworzy niesamowitą atmosferę, a rytmiczne dźwięki będą towarzyszyć nam przez cały wieczór. Grochówka i grill zaspokoją największy głód, a rozmowy przy ognisku pozwolą na nawiązanie nowych znajomości i podzielenie się pasją do dwóch kółek.

To jednak nie koniec niespodzianek! Chcielibyśmy Was zaprosić do bliższego poznania klubu motocyklowego „Dolina Przysowy”, który stoi za organizacją tego wydarzenia. To grupa ludzi o ogromnym sercu i pasji, która chce dzielić się swoją miłością do motocykli z innymi. To idealna okazja, aby dołączyć do tej fantastycznej społeczności i być częścią czegoś większego.

Zatem przygotujcie swoje motocykle, załóżcie kurtki skórzane i dołączcie do nas 23 września 2023 roku. Jeżeli nie jeździcie na motocyklu, przyjdźcie do parku przy Pałacu w Sannikach, weźcie rodzinę, dzieci. To będzie dzień pełen adrenaliny, dobrej muzyki i fantastycznych ludzi. Zakończmy ten sezon motocyklowy w wielkim stylu, wspólnie i z pasją! Sanniki czekają na Was! Nie przegapcie tej okazji do przeżycia motocyklowej przygody życia. Do zobaczenia na zlocie!

Plakat zlotu motocyklowego na zakończenie sezonu 2023