Aktualności

Tradycyjne wesele w stodole tylko w PGR Koszelew!

Kto z Was lubi zaszaleć na weselu, a w tym roku nie dostał zaproszenia? W zeszłym też nie?

30 września w PGR Koszelew będziemy bawić się wspólnie właśnie w takim stylu.

Stroje weselne, piękne fryzury, makijaże, swoboda, zabawa, brak jedynie wścibskich ciotek i oceniania przez innych “czy aby za dobrze się nie bawimy’’ to właśnie „wesele” w stodole w PGR Koszelew.

Będziemy bawić się na całego przy tradycyjnym zespole weselny z wodzirejem, odwiedzinach muzyków przy stołach i wspólnym biesiadowaniu “bez prądu”!

Zespół Aster w PGR Koszelew

Zespół Aster, bo to on będzie nas zabawiał podczas naszego “wesela”, to paczka przyjaciół/muzyków. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, dlatego z powodzeniem poprowadzą każdą imprezę. Posiadają różnorodny repertuar, który porwie do zabawy każdego z gości, dzięki czemu gwarantują udaną i niezapomnianą zabawę. Na pokładzie mają klasyczny skład instrumentalny: gitara -elektryczna, basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, perkusję oraz dwa prowadzące wokale damski i męski.

Atutem zespołu jest wodzirej – wokalista, który sprawdza się w tej roli jak ryba w wodzie – część piosenek w jego wykonaniu śpiewana jest z parkietu, gdzie porywa do tańca najbardziej opornych tanecznie gości! Zespół dostosowuje klimat zabawy do potrzeb gości: pop, disco, rock, muzyka biesiadna, góralska oraz hity zagraniczne z przełomu lat 80-90-tych po współczesny repertuar disco czy pop, dlatego dobra zabawa gwarantowana!!

Będą również dekoracje nawiązujące do wesel w stodołach i pod namiotami, oczepiny, prosiak z rusztu, wiejski stół ze swojskim jedzeniem i nalewkami oraz obowiązkowo…..tort!

A na powitanie, wiadomo… marsz weselny!

To będzie niezapomniane wesele w stodole!

Zapewniamy: ogromną stodołę z barem, stołami biesiadnymi i sceną zbudowaną z traktora i przyczep, muzykę, ochronę i zabawę do samego rana.

Ostatnia rzecz: MŁODA PARA!

Jeśli masz w domu suknie ślubną ze swojego ślubu, załóż ją! Dla odważnych “młodych par”, czyli Pań w sukniach ślubnych i Panów w garniturach, gwarantujemy wejściówki gratis i dodatkowe bonusy podczas zabawy.

Pozostałych zapraszamy w strojach weselników z lat 80’ i 90’ (fioletowe marynarki, kabaretki, tapiry, swetry tureckie itd…) lub w strojach gwarantujących luz i wygodę w tańcu do rana.

Całe wesele w stodole poprowadzi Kierownik PGR-u – Tomasz Florkiewicz.
Cena biletu: 20 zł.
Jedzenie i napoje do zakupu na miejscu.
Z weselnym pozdrowieniem:
“Hej Wesele, Hej Wesoło!”

Widzimy się w ostatni weekend września w PGR Koszelew!!

Wesele w stodole w PGR

Następnego dnia polecamy zwiedzić Pałac w Sannikach w ramach odpoczynku po dobrej zabawie!

Teren PGR-u: Odrodzenie Przeszłości w Sercu Mazowsza

Gdy przekraczamy bramę tego niezwykłego miejsca, przenosimy się w czasie do lat PRL-u. Obszar, którym dysponuje PGR, obejmuje ponad 7 hektarów i stanowi prawdziwe zapomniane dziedzictwo minionych czasów. Koncepcja renowacji tego miejsca miała jeden wyraźny cel – przywrócenie atmosfery Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

Na terenie PGR-u obecnie do dyspozycji oddane są liczne obiekty, które przypominają nam o czasach, które odeszły w zapomnienie. Stodoła, trzykondygnacyjny budynek VIP, łazienki, garaże, budynki gospodarcze, infrastruktura grillowa, baza noclegowa i parking – wszystko to stanowi część tego fascynującego kompleksu. Teren jest ogrodzony, a częściowo wyłożony kostką, co dodaje mu wyjątkowego charakteru.

To, co wyróżnia PGR Koszelew spośród innych obiektów, to ogromna powierzchnia, którą mamy do dyspozycji. Otwiera to przed nami niesamowite możliwości. Jednym z najlepszych przykładów jest tor Wrack Race, który powstał na terenie PGR-u i stanowi atrakcję podczas organizowanych tam imprez integracyjnych. Przejazdy po tym torze to wyjątkowe przeżycie, które gwarantuje doskonałą zabawę dla gości.

W minionym sezonie na terenie obiektu odbyło się kilkanaście imprez o różnym charakterze. Rozpoczęło się od autorskich wydarzeń, takich jak Ogrodowe Pasje, Piknik Koszelewski czy II Biesiada z Tradycją. Następnie przyszły integracje, zloty, rajdy, szkolenia i oczywiście piękne wesela. Jednak to wydarzenia w stylu PRL zasługują na szczególną uwagę, przyciągając liczne tłumy i oddając hołd minionym czasom.

Działalność PGR Koszelew to prawdziwa podróż w przeszłość, która ożywa od marca do listopada. Teren PGR-u to nie tylko miejsce, gdzie czas się zatrzymał, ale także doskonała okazja do odkrywania historii i wspólnego spędzania czasu w niezwykłym otoczeniu.